بیو - Beyu

7 کالا

برند آرایشی آلمانی بیو BeYu در سال 1999 تاسیس‌شد. این برند که به گروه تجاری بسیار موفق Art Deco تعلق دارد برای خانم‌های جوان امروزی طراحی شده‌است که به دنبال کیفیت و دوام در لوازم آرایش هستند.
این روزها که اکثر خانم‌ها جسارت آن را ندارند که خودشان باشند، برند بیو BeYu سعی دارد خانم‌ها و دخترهای جوان را به اینکه «خودشان باشند» تشویق کنند. برند بیو لوازم آرایشی تولید می‌کند که به خانم‌ها فرصت تجربه کردن و پیدا کردن سبک و سلیقه خودشان را می‌دهد.

لوازم آرایش بیو BeYu که در ایران به‌خوبی شناخته شده‌اند، با استفاده از مواد آرایشی مرغوب و سازگار با پوست یکی از بهترین‌ها در زمینه جنس و دوام مواد آرایشی در سطح اروپا هستند. کنترل کیفیت سختگیرانه گروه تجاری Art Deco باعث شده این محصولات در همه بازارهایی که وارد شده، موفق بی‌نظیری را تجربه‌کند. لوازم آرایش برند بیو بی‌ضرر، مناسب برای پوست‌های حساس، فاقد پارابن و بدون رایحه هستند.

برند بیو BeYu در هر سال 500 قلم کالای مختلف به بازار معرفی می‌کند و در 40 کشور جهان شعبه دارد. فروشگاه اینترنتی مدیسه از نوامبر سال 2017 مجموعه بسیار متنوعی از محصولات برند بیو BeYu را به فروش گذاشته‌است.